فروش اقساطی هایما، شرایط مناسب تری را برای خرید این خودرو فراهم می آورد. هایما از جمله محصولات ایران خودرو به شمار می رود که شامل تیپ های متفاوت منجمله هایما S5 و S7 به صورت معمولی و توربو می باشد.

افرادی که طرفدار این مدل اتومبیل هستند ولی از قدرت مالی کافی برای خرید نقد خودرو برخوردار نمی باشند، پیشنهادات خدمات فروش اقساطی هایما با شرایط منعطف، می تواند بهترین راهکار محسوب گردد.

مجموعه دنیای خودرو چندین سال است که در زمینۀ فروش اقساطی خودروهای داخلی، توانسته اند امکان خرید اقساطی هایما معمولی و پلاس را برای عموم مشتریان و علاقه مندان فراهم آورند. اساساً افزایش چند برابری قیمت اتومبیل، باعث رکود در این بازار گردد. بدین وسیله مراکز عرضۀ اتومبیل، در تلاش برای فروش اقساطی هایما می باشند، تا بدین وسیله بتوانند وضعیت اقتصادی جامعه را از حالت رکود خارج نمایند. مراکز فروش اقساطی هایما، مبتنی بر مدل خودرو توانسته اند میزان مبلغ پیش پرداخت و مدت زمان پرداخت اقساط را منعطف تر، برای مشتریان در نظر بگیرند.

فروش اقساطی هایما S5 و S7

  شرایط خرید اقساطی هایما تحویل فوری خودرو، بیشتر از سوی مشتریان استقبال می شود. چرا که تنها با پرداخت حداقل پیش پرداخت، می توانید از امکانات اتومبیل بهره مند گردید. در واقع برخی از مراکز معتبر در حوزۀ فروش اقساطی خودرو، شرایط مناسب و منعطف تری را برای خرید اتومبیل فراهم نموده اند. با توجه به اینکه مدت زمان تحویل خودرو در شرکت های خودروسازی، بسیار طولانی بود و رضایتمندی مشتریان را برآورده نمی نمود. امروزه خدمات فروش اقساطی هایما با تحویل آنی، بهترین فرصت برای علاقه مندان محسوب می گردد.

جهت کسب اطلاعات دقیق از شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو، سایپا، گروه بهمن موتور، پارس موتور و ... می توانید با دفتر فروش مجموعه دنیای خودرو تماس گرفته و مشورت نمائید.

تلفن های تماس:

021-37664

موبایل و واتس آپ : 09224676630

آدرس : اشرفی اصفهانی - سیصد متر پایین تر از پاساژ تیراژه - نبش کوچه زارع - پلاک 108 - نمایشگاه و شرکت دنیای خودرو

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 90
نمایش همه
علاقه مندی ها ()