اگر شما از آن دسته افرادی هستید که علاقه مند به ایجاد فرصت شغلی در دنیای شیرینی جات و کیک پزی هستید ، مراجعه به آموزشگاه شیرینی پزی به شما کمک می کند که بتوانید  مدرک بین المللی قنادی را دریافت کنید. در ادامۀ پست، قصد داریم صفر تا صد چگونگی دریافت مدرک بین المللی قنادی را برای شما تشریح نمائیم. همانطور که می دانید، امروزه صنعت غذا در اکثر کشورها نقش بسزایی در فرهنگ مردم آن ملت دارد و به نوعی نظر هر گردشگری را به خود جلب نموده و شرایطی را برای گسترش صنعت توریسم فراهم می آورد. علاوه بر آنکه هموطنان نیز می توانند از چنین فرصت هایی برای توسعۀ فعالیت خود استفاده نمایند.

مزیت دریافت مدرک بین المللی قنادی

آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان از جمله مراکز معتبر تحت نظارت فنی و حرفه ای کشور هستند که مدرک بین المللی قنادی به هنرجویان خود ارائه می دهند. طبیعتاً افرادی که تمایل به تحصیل در رشتۀ آشپزی به صورت تخصصی را دارند، با ثبت نام در کلاس شیرینی پزی و کیک پزی، در نهایت قادر به أخذ مدرک بین المللی شیرینی پزی خواهند بود و می توانند فعالیت حرفه ای خود را در این حوزه دنبال کنند. در آموزشگاه شیرینی پزی و کیک پزی با کلیۀ فوت و فن خاص این حوزه آشنا می شوید.

أخذ مدرک بین المللی شیرینی پزی می تواند یک فرصت ایده آل برای راه اندازی حرفۀ تخصصی در این حوزه و افتتاح قنادی فراهم آورد. همواره دریافت مدرک بین المللی قنادی می تواند شرایط مناسبی را برای جلب نیروی کار متخصص در محیط های کسب و کار مرتبط فراهم آورد. جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر و هزینه شرکت در کلاس کیک پزی و شیرینی پزی می توانید با آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان تماس حاصل فرمائید. هم اکنون قادر به دریافت مشاوره حرفه ای تخصصی از کارشناسان ما خواهید بود.

آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان 

نشانی: تـهران، میـرداماد،جنب متـرو میـرداماد، خیابان دکتر نوربخش(پگاه سابق) ،ده متری دوم،پلاک 4،واحد 3

تلفن:

ده خط پاسخگو

021-91002010

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 93
نمایش همه
علاقه مندی ها ()