فروش اقساطی خودرو محدود به محصولات یک شرکت خودروسازی خاص نمی شود و مراکز عرضۀ خودرو، متناسب با سرمایه گذاری شخصی، تلاش می کنند محصولات متنوع تری را به مشتریان پیشنهاد دهند. اشخاصی که پول کافی برای خرید نقد اتومبیل ندارند و در عین حال علاقه مند به خرید خودرو هستند. تنها از  خدمات فروش اقساطی خودرو  با شرایط منعطف تر می توانند نیاز خود را برآورده سازند. مجموعه هونامیک تجارت با سال ها کسب تجربه و داشتن آگاهی کافی نسبت به وضعیت بازار خودرو، تلاش می کنند بهترین موقعیت خرید اقساطی خودرو را برای عموم افراد فراهم آورند.

فروش اقساطی خودرو راهی برای ماشین دار شدن

ارائه طرح و پیشنهادات فروش اقساطی خودرو باعث می گردد تا افرادی که یک مقدار سرمایۀ اولیه دارند، ترغیب به بهره‌گیری از چنین موقعیت‌هایی گردند. ضمن آنکه چنین اشخاصی بایستی درآمد ماهیانۀ مشخصی داشته باشند تا بر اساس آن نسبت به استفاده از خدمات فروش اقساطی خودرو با شرایط خرید اقساطی خودرو بلند مدت و یا کوتاه مدت برنامه ریزی کنند. اهمیت دادن به چنین موضوعات مهمی، باعث می گردد راحت تر نسبت به خرید اقساطی خودرو تصمیم بگیرید.

تاریخ تحویل اتومبیل، مقدار مبلغ پیش پرداخت، تعداد اقساط، نحوۀ ارائه ضامن و نرخ سود موارد مهم و اساسی هستند که افراد مختلف پیش از ثبت نام و عقد قرارداد به طور دقیق بایستی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند. نکتۀ مهم و قابل تأمل در انجام چنین معاملاتی، در نظر گرفتن نرخ سود بالا با افزایش تعداد اقساط می باشد. البته برخی از مراکز فروش اقساطی خودرو، مقدار منصفانه ای برای سود بازپرداخت در نظر می گیرند و این مسئله موجب تمایز قابل توجه میان مراکز ارائه دهندۀ خدمات در این حوزه می گردد.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات فروش اقساطی خودرو با شرایط تحویل فوری، می توانید با مشاوران فروش ما در مرکز هونامیک تجارت تماس بگیرید. پس از بررسی تمام جوانب پیش رو، راحت تر می توانید تصمیم گیری نسبت به این نوع خدمات إتخاذ نمائید.

فروشگاه هونامیک تجارت 

آدرس : تهران بلوار فردوس شرق بین خیابان حسن آباد وابراهیمی مجتمع تجاری آبگینه طبقه اول اداری واحد 22

ایمیل:hunamiktejarat@gmail.com

شماره تماس : 02144972450  -  02144972637

کارشناس 1 (جودی)   :09355977769

کارشناس 2  (دالانی)     : 09386700799

کارشناس 3  (قهرمان پور)     : 09058137975

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 81
نمایش همه
علاقه مندی ها ()