آموزش مجازی بهترین تکنیک برای عدم حضور فیزیکی در مدارس محسوب می گردد. امروزه شاهد نیاز روز افزون آموزش در اقصی نقاط جهان هستیم چون کشورهای توسعه یافته همواره از چنین موقعیتی برای تأمین آموزش مادام العمر استفاده می کنند. بنابراین خانواده های مختلف می توانند بدون محدودیت و ممنوعیت از خدمات  دوره آموزش مجازی بهره مند گردند. نارسایی سیستم آموزش سنتی باعث گردیده تا در اکثر کشورهای توسعه یافته شاهد استفاده از سیستم آموزش مجازی باشیم. مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها سالیان طولانی است که در حوزۀ آموزش مجازی فعال هستند و می توانند دانش آموزان را در مقطع تحصیلی متوسطه ثبت نام کنند.

هدف برنامه ریزی برای آموزش مجازی  

یکی از عوامل مهم در گسترش سیستم آموزش مجازی، مهیا بودن امکانات فنی در راه اندازی چنین سیستمی می باشد. لازم به ذکر است که جهت استفاده از کلاس آنلاین و بهره گیری از سیستم آموزش مجازی، بایستی دانش آموزان دسترسی به اینترنت و همچنین یک ابزار هوشمند همچون موبایل، تبلت یا لپ تاپ دارند.

این در حالی است که مدرسه آنلاین نیز بایستی تجهیز به امکانات فنی مناسب همچون دوربین، بستر اینترنت و در عین حال آموزگاران مجرب باشند.

در نتیجه با بهره گیری از چنین خدماتی، به سهولت می توان در هر نقطۀ جغرافیایی که امکان دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد، از تسهیلات آموزش مجازی بهره برد. صرف نظر از شهریه ثبت نام در مدرسه آنلاین، شرایط برای جلوگیری از ترک تحصیل اجباری و همچنین اختیاری مهیا می گردد. بنابراین بایستی از ساز و کارهای این چنینی برای گسترش دانش افراد مستعد و خلاق استفاده نمود. بدون شک، آموزش مجازی بر پایۀ جهان و تکنولوژی اینترنت استوار است و به طور کلی، انتقال داده های آموزشی بدون محدودیت مکانی در نقطه به نقطۀ ایران و حتی جهان انجام می پذیرد. جهت بررسی بیشتر نسبت به شرایط ثبت نام در مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها می توانید با دفتر آموزش تماس حاصل فرمائید.

مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها  

 آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه: 02122383272

02122383598
واحد دبی
00971585951700
00971589099791
واحد عمان
0096899258727

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 183
نمایش همه
علاقه مندی ها ()