خرید اقساطی خودرو جایگزین خرید نقد است چون بیش از گذشته شاهد افزایش قیمت خودروهای داخلی و خارجی در ایران هستیم. بدین وسیله اقشار مختلف جامعه با سطح توان مالی متوسط می توانند بهترین انتخاب خود را جهت بهره مندی از شرایط خرید اقساطی خودرو داشته باشند. در همین راستا، مجموعه دنیای خودرو بر روی ارائه پیشنهادات خرید اقساطی خودرو متمرکز است و همواره در تلاش برای ارائه راهکار مناسب به عموم مشتریان هستیم.

خرید اقساطی خودرو بهترین موقعیت برای مالکیت اتومبیل

معمولاً تمایل به خرید اقساطی خودرو در افرادی که توانایی پرداخت یکباره مبلغ کامل خودرو را ندارند یا ترجیح می‌دهند مبلغ مورد نیاز را به صورت اقساط پرداخت کنند، بیشتر دیده می‌شود. افراد زیر ممکن است تمایل به خرید اقساطی خودرو داشته باشند:

  • افراد با درآمد متوسط یا پایین: افرادی که درآمد متوسط یا پایین دارند و نمی‌توانند مبلغ کل خودرو را به یکباره تهیه کنند، می توانند جهت خرید اقساطی خودرو برنامه ریزی کنند.
  • جوانان و جوانان حرفه‌ای: افراد جوان که تازه وارد بازار کار شده‌اند نیز خواستار خرید اقساطی خودرو با شرایط اقساط بلند مدت هستند.
  • کسانی که ترجیح می‌دهند سرمایه‌گذاری کنند: برخی افراد ترجیح می‌دهند سرمایه خود را در سایر فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های دیگر نگه دارند.
  • افرادی که به دنبال رفع نیاز فوری هستند: افرادی که به دنبال رفع نیاز فوری به خودرو هستند و توانایی پرداخت یکباره را ندارند، به خرید اقساطی علاقه دارند.
  • افرادی که به دنبال بهبود اعتبار هستند: بعضی افراد به دنبال بهبود اعتبار و سابقه اعتباری خود باشند و با پرداخت اقساط به موقع، بهبود اعتبار خود را تحقق می بخشند و این چنین شرایط را برای مالکیت خود فراهم می کنند.

به طور کلی، پیش از امضای قرارداد، برای خریدار ضرورت داد نسبت به شرایط و مفاد آگاهی داشته باشد. سپس با آسودگی خاطر می توانند اقدام به خرید اقساطی خودرو از طریق مجموعه دنیای خودرو نمایند. خدمات فروش اقساطی خودرو از طریق این مجموعه انجام دهید.

تلفن های تماس:

021-37664

موبایل و واتس آپ : 09224676630

آدرس : اشرفی اصفهانی - سیصد متر پایین تر از پاساژ تیراژه - نبش کوچه زارع - پلاک 108 - نمایشگاه و شرکت دنیای خودرو

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 80
نمایش همه
علاقه مندی ها ()