زغال لیمو جهرم از محصولات پرفروش موجود در بازار به شمار می رود چون از نظر شکل ظاهری و همچنین کیفیت نسبت به سایر محصولات بسیار متمایز می باشد. مجموعه سالار سوز جنوب به منظور افزایش تنوع محصولات خود، امکان   خرید زغال لیمو جهرم  مرغوب را با بسته بندی مشخص به صورت کیلویی فراهم نموده اند. نکات متعددی در زمینه خرید زغال لیمو جهرم و سایر محصولات مرتبط وجود دارد که در این جا تنها به برخی از این موارد اشاره خواهیم نمود. نسبت به گذشته بیشتر شاهد کاربرد زغال توسط افراد مختلف هستیم چون با گسترش شهرنشینی، دیگر همچون گذشته امکان فراهم نمودن چوب درختان خشک و ایجاد آتش حاصل از آن برای عموم فراهم نمی باشد. در نتیجه تنها خرید زغال می تواند نیاز شما را در این زمینه مرتفع سازد.

مهمترین ویژگی های زغال لیمو جهرم

زغال لیمو جهرم با کیفیت نیز دارای یک سری مشخصات و ویژگی های ظاهری خاص است که باعث تمیز دادن آن نسبت به زغال بی کیفیت می شود. در زیر به برخی از این موارد مهم اشاره خواهیم نمود:

فاقد بو بودن: از ویژگی های زغال لیمو جهرم مرغوب می توان به تولید بوی مطبوع اشاره کرد. از این رو بسیاری از افراد جهت استعمال دخانیات خواستار خرید زغال لیمو هستند.

داشتن استحکام بالا: زغال لیمو جهرم اصل دارای استحکام بالا است و از بافت یکپارچه برخوردار می باشد.

داشتن رنگ یکنواخت: معمولاً زغال های لیمو جهرم دارای رنگ یکنواخت مشکی و براق می باشد که البته برخی از مواقع تولیدات موجود در بازار به رنگ قهوه ای نیز متمایل است.

بافت منسجم: از دیگر مشخصه های زغال لیمو جهرم درجه یک می توان به داشتن بافت منسجم اشاره کرد که البته امکان شکستن و خرد کردن آن توسط افراد راحت است.

جهت سفارش خرید زغال لیمو جهرم با قیمت ارزان و وزن مشخص می توانید با مجموعه سالار سوز جنوب تماس بگیرید.

سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 40
نمایش همه
علاقه مندی ها ()