کوپلینگ لاستیکی دارای یک سری ویژگی و مشخصه های خاص است که موجب تمایز آن با سایر قطعات مکانیکی می شود. گسترش فروش کوپلینگ لاستیکی به دلیل قابلیت جذب لرزش است. در واقع انواع کوپلینگ لاستیکی باعث کاهش نویز در ماشین آلات می گردد. این مشخصه منجربه بهبود کارایی و رفتار دقیق تر ماشین آلات می‌ شود. لازم به ذکر است، لاستیک ‌های مورد استفاده در کوپلینگ لاستیکی انعطاف پذیر هستند و به همین علت است که تنش ‌ها و فشارهای ناشی از عدم هم ‌خط بودن شافت ‌ها را کاهش می دهد. شرکت کیهان افزار زاگرس همچنان به فعالیت خود در زمینه فروش کوپلینگ لاستیکی ، فلزی و ... ادامه می دهند.

خرید کوپلینگ لاستیکی در مدل های متفاوت

در نتیجه صنایع مختلف با آسودگی خاطر، می توانند برای خرید کوپلینگ لاستیکی از طریق فروشگاه ما اقدام نمایند. ویژگی های مذکور باعث جلوگیری از آسیب به قطعات ماشین آلات و افزایش عمر مفید آنها می‌ شود. برای استفاده در مواردی که نیاز به انتقال نیروهای غیر یکنواخت و جذب لرزش های ناگهانی است، بکارگیری کوپلینگ لاستیکی و همچنین فلزی می تواند مفید واقع گردد. برخی از طبقه بندی های رایج کوپلینگ لاستیکی عبارتند از:

  • کوپلینگ لاستیکی تایری: در طراحی این نوع کوپلینگ از یک لوله فولادی با پوشش لاستیکی استفاده می شود تا گزینه مناسبی برای انتقال نیروهای کمتر را داشته باشد.
  • کوپلینگ لاستیکی عمودی: برای اتصال شفت های عمودی مناسب می توان از قابلیت های این نوع کوپلینگ لاستیکی استفاده کرد و دارای خاصیت جذب ارتعاشات عمودی ناگهانی می باشد.

برای بررسی مدل های متنوع و خرید کوپلینگ لاستیکی با کیفیت می توانید به وب سایت شرکت کیهان افزار زاگرس مراجعه نمائید. پس از بررسی مشخصات فنی هر یک از محصولات موجود در فروشگاه، در نهایت با اطمینان خاطر و تضمین قیمت فروش کوپلینگ و کیفیت نسبت به خرید کوپلینگ لاستیکی اقدام نمائید.

شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 35
نمایش همه
علاقه مندی ها ()