مجموعه دنیای خودرو دارای سابقه طولانی در عرصه فروش خودرو با شرایط اقساطی هستند. در همین راستا، شرایط لازم را برای ارائه طرح های فروش اقساطی بهمن مهیا نموده اند. در نتیجه افرادی که تمایل به خرید اقساطی محصولات گروه بهمن دارند، می توانند از این موقعیت موجود به بهترین شکل ممکن بهره‌مند گردند.

در صورت لزوم برای استفاده از خدمات فروش اقساطی بهمن ، تاریخچه خودرو (مانند تعمیرات گذشته یا حوادث) در صورت کارکرده بودن، نیز در قرارداد مشخص شود.

مزایای خرید و فروش اقساطی بهمن

موارد مربوط به بیمه خودرو، از جمله بیمه شخص ثالث و در صورت وجود بیمه بدنه، باید به صورت دقیق در مفاد قرارداد فروش اقساطی بهمن ذکر گردد. یکی دیگر از مواردی که بایستی پیش از امضاء قرارداد باید در نظر گرفته شود، مسئله حقوق و خدمات پس از فروش توسط فروشنده نسبت به خودرو خریداری شده می باشد. به طور کلی، در یکی از بندهای ابتدایی قراردادهای فروش اقساطی بهمن و هر شرکت دیگری، ذکر دقیق مشخصات فنی و تجهیزات خودرو، شماره شاسی و پلاک خودرو می باشد.

همواره مد نظر قرار دادن شرایط پایانی قرارداد، مانند حق خرید خودرو پس از پرداخت تمام اقساط، باید به صورت دقیق در چنین معاملاتی ذکر شوند. هم اکنون در صورت نیاز، با مشاوران حقوقی یا مالی ما می توانید در ارتباط باشید و پس از دریافت مشاوره تخصصی و آگاهی کامل از حقوق و تعهدات خود می توانید تصمیم‌گیری صحیح‌تری داشته باشید.

با رعایت این نکات، قادر خواهید بود از خدمات فروش اقساطی بهمن با  شرایط خرید اقساطی بهمن تحویل فوری به بهترین شکل بهره مند گردید و در نهایت از تجربه خرید لذت ببرید. مشاوران فروش برای شما شرایط و قیمت خودروی مورد نظرتان را توضیح می دهند و اقساط را مطابق با نیازتان شما، می توانند مشخص نمایند. همواره یک درصدی از مبلغ کل خودرو به صورت پیش قسط، پرداخت می شود و سپس الباقی مطابق با تاریخ های درج شده در قرارداد فروش اقساطی بهمن توسط خریدار تسویه می گردند. جهت کسب اطلاعات جامع در این زمینه و خرید اقساطی از میان خودروهای گروه بهمن می توانید با مشاوران فعال مجموعه دنیای خودرو تماس بگیرید.

تلفن های تماس:

021-37664

موبایل و واتس آپ : 

09221271382
09909511373
09300648006

آدرس شعبه مرکزی: اشرفی اصفهانی - سیصد متر پایین تر از پاساژ تیراژه - نبش کوچه زارع - پلاک 108 - نمایشگاه و شرکت دنیای خودرو

آدرس شعبه 1: خیابان بهشتی جنب مترو شهید قدوسی برج زرین واحد ۱/۲

تلفن شعبه : 02188505848-53

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 34
نمایش همه
علاقه مندی ها ()